Image and video hosting by TinyPic

Statystyki
stat4u
Włókniarz Kudowa Zdrój

Porażka z ostatnią drużyną. Wynik mówi sam za siebie więc nie ma co go komentować.

Juventur Wałbrzych - Włókniarz Kudowa Zdrój 4:0

We wczorajszym dniu nasza drużyna seniorów wygrała sparing LKS Bystrzyca Górna 3:1

ADMINISTRATOR dnia 04. kwiecień 2011 16:22 · 0 Komentarzy · 92 Czytań · Drukuj

"EKIPY"

Zapraszam na forum gdzie utworzony został nowy dział "Ekipy". Administratorzy proszą o pomoc w współtworzeniu tego działu przez kibiców innych klubów. Pozdro

ADMINISTRATOR dnia 03. kwiecień 2011 10:12 · 0 Komentarzy · 96 Czytań · Drukuj

Na przełamanie Kryształ????

Dzisiejszy mecz mógł sie podobać, a w szczególności II połowa. Po pierwszej mimo przewagi schodzimy na przerwe przegywając 0:1 po bramce grającego trenera Kryształu z rzutu wolnego. Po przerwie nasz zespół złapał jakby II oddech. Wiśniowski obronił rzut karny, a bramki Prusiński, Karczmarz, Satyła. Dela strzeląc 4 gole ustawiają wynik na 4:1. Dzieki za walke w II połowie i za przełamanie. DO BOJU MKS!!!!!!!!

Victoria w IV lidze??

Według nieoficjalnych informacji w przyszłym sezonie Victoria zagra w IV lidze dolnoslaskiej. W klubie pojawił sie nowy sposnor ktory zamierza przeniesć klub z innego miasta. W najblizszych dniach wiecej informacji na ten temat.
Prima Aprillis

ADMINISTRATOR dnia 01. kwiecień 2011 15:50 · 0 Komentarzy · 89 Czytań · Drukuj

Kryształ Stronie Śląskie

W sobote 02.04 zagramy u siebie z Kryształem Stronie Śląskie.Mecz rozpocznie się o godz.16,Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.

ADMINISTRATOR dnia 01. kwiecień 2011 09:45 · 0 Komentarzy · 79 Czytań · Drukuj

Puchar Polski Ćwierćfinał

13.04 Victoria podejmie na wyjeździe AKS Strzegom w ramach Pucharu Polski.Mecz będzzie bardzo ważny z tego względu że to rywal za miedzy.Mecz odbędzie o godz.16. Serdecznie Zapraszamy na to spotkanie.

ADMINISTRATOR dnia 01. kwiecień 2011 09:41 · 0 Komentarzy · 76 Czytań · Drukuj

Przegrana w Ścinawce

W dniu 27.03 nasza Victoria podejmowała Zjednoczonych Ścinawka Średnia.Mecz zakończył się przegrana naszych. Przegraliśmy 2-1 , dla Victori bramke strzelił Bodio(40')

Skład Victorii: Osóbka, Bodio, Antas, Prusiński, Pluta, Krzyżanowski (33' Błaszczak), Borgoń, Satyła (77' Lehner), Traczykowski, Grzesiak (62' Mrugała), Dolecki

Żółta kartka: Bodio

ADMINISTRATOR dnia 01. kwiecień 2011 09:26 · 0 Komentarzy · 100 Czytań · Drukuj

Zwycięstwo nad Bystrzycą

Victoria wygrała pucharowe spotkanie z LKS-Bystrzycą Górna.Mecz zakończył się zwycięstwem Victorii 3-1.Bramki dla Victorii zdobyli Dela (4') Mrugała (77',89') W kolejnej fazie rozgrywek naszym rywalem będzie zespół Skalnika Czarny Bór.

Skład Victorii: Wiśniowski, Błaszczak, Prusiński, Satyła P., Antas (72' Lehner), Pluta, Otok (65' Karczmarz), Dela (46' Diduszko), Grzesiak, Traczykowski, Mrugała

Żółtek Kartki: Satyła P., Dela, Traczykowski, Lehner

1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego.

Wygrana Poloni w pucharze

W niedziele 13.03 Polonia Świdnica podejmowała Grom Witków na wyjeździe.W Witkowie 47 osób w tym 10 od nas . Chłopacy zawiesili 3 flagi + płótno naszej Victorii.Piłkarze polonii wygrywają 1:0.

Pozdrowienia dla Braci ze Świdnicy.

ADMINISTRATOR dnia 15. marzec 2011 12:54 · 0 Komentarzy · 70 Czytań · Drukuj

Remis Górnika na początek rundy

Piątego marca o godzinie 14.00 rozpoczął się mecz miedzy Górnikiem Wałbrzych a Czarnymi Żagań. Na tym meczu Świdnicko-Świebodzickiej ekipy łącznie 70 osób.
Przed meczem grupa świdnicka odwiedza grób Pawła, odpalają znicze i race.Mecz rozpoczęto od minuty ciszy dla ŚP Magilli. Piłkarze Górnika trzymali w rękach flagę z jego podobizną po czym sami zawiesili ją na płocie. Podczas minuty ciszy na górce odpalono 14 rac w kształcie krzyża. Na płocie zawisła również flaga Legionu Sudety
Mecz zakończył się bezbramkowym remisem .

ADMINISTRATOR dnia 15. marzec 2011 12:28 · 0 Komentarzy · 79 Czytań · Drukuj

Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 5 > >>
Facebook
Do meczu zostalo...
wyjazd

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ADMINISTRATOR
11/18/2011
Witam pnownie na stronie zapraszam do rejestracji i nadania "zycia tej stronie

11/21/2010
Zapraszam do głosowania w ankiecie

10/21/2010
W sobote mecz ludzie nikomu nie trzeba mowic jakie wazne to spotkanie. Wszyscy na zbiorke